Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Jezernice / Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu

Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu

Obec Jezernice nabízí volné pracovní místo na pozici Účetní - správce/správcová rozpočtu - referent/referentka obecního úřadu. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.6.2022 s ohodnocením od 19 730 do 31 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Obec Jezernice, okres Přerov. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Pavla Jochcová.

Zaměstnavatel: Obec Jezernice
Místo výkonu práce: Jezernice
Platové ohodnocení: 19 730 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.7.2021 – 30.6.2022
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Nástup dne 1.7.2021 nebo dle dohody.

Náplň práce:
Vedení kompletního účetnictví, provádění a koordinace účtování, sestavování účetních výkazů, účetní závěrky a vedení účetních knih. Vedení mzdové a personální agendy, výpočet a účtování mezd, komunikace se státními orgány. Příprava podkladů pro sestavování rozpočtu obce, rozpočtových opatření a závěrečného účtu obce, zpracování a odesílání výkazů. Zajišťování agendy správy dotací obce, vedení pokladny, fakturace. Vedení evidence majetku, organizace inventur. Vedení pohledávek obce z místních poplatků, sledování včasných úhrad, včetně případného vymáhání. Výpočet a kalkulace ceny stočného, statistické výkazy. Zpracování daňových přiznání a měsíčních kontrolních hlášení a daňových přiznání k DPH. Obsluha pracoviště Czech Point, vidimace a legalizace. Vedení agendy na úseku evidence obyvatel, spolupráce při tvorbě právních předpisů obce, pořizování zápisů a usnesení z jednání zastupitelstva obce, organizační zajištění přípravy a konání voleb; související administrativní činnosti.

Požadavky:
SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví a praxe na pozici účetní min. 3 roky; znalost a orientace účetnictví, mezd a daní; výhodou - praxe ve veřejné správě na obdobné pracovní pozici a znalost účetního programu Gordic; Znalost zákona o místních poplatcích, daňového řádu, zákona o evidenci obyvatel. Výhodou - velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, zkušenosti s obsluhou datové schránky a základních registrů. Odolnost vůči stresovým situacím. Pečlivost, důkladnost, systematičnost, odpovědnost a schopnost spolupráce, aktivní účast při aktivitách pořádaných zaměstnavatelem. Organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá znalost českého jazyka a vyjadřovací schopnosti, bezvadný písemný projev; Oprávnění k řízení motorových vozidel sk. B.

Nabízíme:
možnost prodloužení pracovního poměru; příspěvek na stravné; příspěvek na důchodové pojištění; ošatné; stanovení platu dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., na základě dosaženého vzdělání a doložené praxe (platová třída 9 nebo 10).

Zájemci se mohou hlásit do 16. 6. 2021 do 12:00 hodin:
- zasláním nebo osobním podáním písemné přihlášky s přílohami na adresu: Obec Jezernice, 751 31 Jezernice
Poznámka:
- Obálka s přihláškou a požadovanými dokumenty musí být viditelně označena nápisem: "Výběrové řízení - účetní - správce rozpočtu - referent obecního úřadu".
- úplné a platné znění s podmínkami zařazení do výběrového řízení je uveřejněno na oficiálních stránkách obce - www.jezernice.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Pavla Jochcová
Telefon: 581771750
E-mail: podatelna@jezernice.cz

Referenční číslo ÚP: 21970820780
Poslední aktualizace: 8.6.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.6.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů