Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Přerov / Strážný/strážná justiční stráže - Přerov

Strážný/strážná justiční stráže - Přerov

Vězeňská služba České republiky nabízí volné pracovní místo v oboru obrany a ochrany na pozici Strážný/strážná justiční stráže - Přerov. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Služební poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 27 350 do 37 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Vězeňská služba České republiky - Justiční stráž OS Přerov, okres Přerov. Nástup možný od 1.10.2021. Další informace Vám poskytne Bc. Dušan Šuba.

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Místo výkonu práce: Přerov
Platové ohodnocení: 27 350 – 37 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Služební poměr
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Požadavky:
státní občan České republiky, starší 18 let; úplné středoškolské vzdělání s maturitou; osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby; samostatnost, rozhodnost, komunikativnost; občanská a trestní bezúhonnost; způsobilost k právním úkonům.

Nabízíme:
tarifní třída 3 podle Nařízení vlády ČR č. 336/2019, kterým se stanoví stupnice základních tarifů pro příslušníky bezpečnostních sborů, zvláštní příplatek, benefity z FKSP, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu: zajem@vez.olc.justice.cz do 31. prosince 2021. Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Dušan Šuba
E-mail: zajem@vez.olc.justice.cz

Referenční číslo ÚP: 23063540718
Poslední aktualizace: 20.9.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23.10.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů