Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Přerov / Průvodce/průvodkyně - pracovník obchodního provozu pro přírodovědné pracoviště ORNIS

Průvodce/průvodkyně - pracovník obchodního provozu pro přírodovědné pracoviště ORNIS

Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo v oboru obchodu a cestovního ruchu na pozici Průvodce/průvodkyně - pracovník obchodního provozu pro přírodovědné pracoviště ORNIS. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 17 350 do 25 290 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace, okres Přerov. Nástup možný od 1.9.2023. Další informace Vám poskytne Jana Miková, , tel.: 581219380, e-mail: mikova@prerovmuzeum.cz.

Zaměstnavatel: Muzeum Komenského v Přerově, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Přerov
Platové ohodnocení: 17 350 – 25 290 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.9.2023 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Pracovní doba: úterý až pátek + soboty a neděle podle rozpisu služeb

Popis práce:
Zajišťování návštěvnického provozu ve zpřístupněném přírodním objektu a kulturním zařízení, poskytování odborných výkladů a rozšířených informací pro návštěvníky s transformací do jednoho cizího jazyka. Zajišťování dohledu nad instalovanými expozicemi a krátkodobými výstavami. Přijímání peněz a kontrola cen zakoupeného zboží a případný doplňkový prodej, pokladní inventarizace nebo přijímání pokladních dokladů a jejich kontrola spočívající v porovnání vyexpedovaného zboží s údaji na dokladu, kontrolní rozpisy, případné podklady pro fakturaci (pokladní). Spolupráce na akcích a provozu ORNIS, výpomoc při zajišťování provozu záchranné stanice ORNIS v době služby. Propagace Muzea Komenského v Přerově a ORNIS prostřednictvím odborného a regionálního tisku, rozhlasu, televize, internetu i přímo při výchovně-vzdělávacích akcích pro veřejnost.

Požadujeme:
Didaktické a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, kreativita, pečlivost, samostatnost, iniciativa, časová flexibilita. Znalost textu o ORNIS v rozsahu uvedeném na www.ornis.cz. Schopnost nárazové práce pod časovým tlakem. Základní znalost práce s PC. Výhodou - řidičský průkaz skupiny B; výhodou - znalost anglického jazyka; trestní rejstřík bez záznamu.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním stanovených dokladů (viz. bližší informace a podmínky uveřejněny na stránkách http://www.prerovmuzeum.cz) na adresu místa výkonu práce.

První kontakt

Kontaktní osoba: Jana Miková
Telefon: 581219380
E-mail: mikova@prerovmuzeum.cz

Referenční číslo ÚP: 27413800792
Poslední aktualizace: 6. 5. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 31.5.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů