Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Přerov / Pracovník/pracovnice informačního centra

Pracovník/pracovnice informačního centra

Kulturní a informační služby města Přerova nabízí volné pracovní místo na pozici Pracovník/pracovnice informačního centra. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2024 s ohodnocením od 20 000 do 27 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Kulturní a informační služby města Přerova - pracoviště Přerov, MIC, okres Přerov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 1.4.2024. Další informace Vám poskytne Šárka Štěpánková, DiS., tel.: 581587779, e-mail: mic.vedouci@kis-prerov.cz.

Zaměstnavatel: Kulturní a informační služby města Přerova
Místo výkonu práce: Přerov
Platové ohodnocení: 20 000 – 27 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.4.2024 – 31.12.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Náplň práce:
jednání se zákazníky informačního centra; podávání informací o turistických cílech, službách cestovního ruchu, rekreační, volnočasové a kulturní nabídce, předprodej vstupenek na kulturní akce organizace i pro jiné pořadatelské subjekty, obsluha zákazníků při prodeji vystaveného zboží, kopírování apod. Manipulace s pokladní hotovostí při přijímání a výdeji peněz zákazníkům, vytváření a aktualizace souborů informací s místní působností z oblasti cestovního ruchu, například historických, zeměpisných, přírodopisných a dopravních včetně poskytování těchto informací a odborné pomoci veřejnosti a to verbálně i písemně s využitím komunikačních a elektronických prostředků, v letních měsících vykonávat průvodcovské služby v rámci prohlídkových okruhů a poskytování odborného výkladu návštěvníkům v Památníku lovců mamutů, v rámci poskytovaných služeb podává informace zahraničním návštěvníkům v anglickém či německém jazyce.

Požadavky:
znalost minimálně jednoho cizího světového jazyka (slovem i písmem), znalost místního prostředí - orientace ve městě Přerov, přehled o nejvýznamnějších turistických cílech v místě a v blízkém okolí, dobrá znalost českého jazyka, komunikační a organizační schopnosti, ovládání PC na uživatelské úrovni MS Word, Excel, sociální sítě, samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita a iniciativní přístup, zkušenosti s průvodcovskou službou výhodou, znalosti administrativy a vedení pokladny výhodou

Písemné přihlášky s předepsanými doklady zašlete nebo doručte osobně v zalepené obálce a označte nápisem "Výběrové řízení - neotvírat" na adresu Kulturní a informační služby města Přerova, nám. T. G. Masaryka 150/8, 750 02 Přerov v termínu do 8. března 2024.
Poznámka:
plné a platné znění podmínek výběrového řízení je uveřejněno v elektronické podobě na adrese:
www.prerov.eu/cs/magistrat/verejne-zakazky-a-vyberova-rizeni

První kontakt

Kontaktní osoba: Šárka Štěpánková, DiS.
Telefon: 581587779
E-mail: mic.vedouci@kis-prerov.cz

Referenční číslo ÚP: 28837440789
Poslední aktualizace: 7. 2. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 22.2.2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů