Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Přerov / Pracovník/pracovnice informačního centra

Pracovník/pracovnice informačního centra

Kulturní a informační služby města Přerova nabízí volné pracovní místo na pozici Pracovník/pracovnice informačního centra. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2025 s ohodnocením od 20 000 do 27 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Kulturní a informační služby města Přerova - prac. Přerov, okres Přerov. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 2.9.2024. Další informace vám poskytne Šárka Štěpánková, DiS., tel.: 581587779, e-mail: mic.vedouci@kis-prerov.cz.

Poznámka zaměstnavatele

Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
jednání se zákazníky informačního centra; manipulace s pokladní hotovostí při přijímání a výdeji peněz zákazníkům, vytváření a aktualizace souborů informací s místní působností z oblasti cestovního ruchu, v letních měsících vykonávání průvodcovské služby v rámci prohlídkových okruhů a poskytování odborného výkladu návštěvníkům v Památníku lovců mamutů, v rámci poskytovaných služeb podává informace zahraničním návštěvníkům v anglickém či německém jazyce.

Požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou; znalost minimálně jednoho cizího světového jazyka (slovem i písmem), znalost místního prostředí - orientace ve městě Přerov, přehled o nejvýznamnějších turistických cílech v místě a v blízkém okolí, dobrá znalost českého jazyka, komunikační a organizační schopnosti, ovládání PC na uživatelské úrovni MS Word, Excel, sociální sítě, samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita a iniciativní přístup, zkušenosti s průvodcovskou službou výhodou, znalosti administrativy a vedení pokladny výhodou.

Písemné přihlášky s uvedením jména, příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, nebo čísla dokladu o povolení k pobytu, data a podpisu a " životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech zašlete nebo doručte osobně v zalepené obálce a označte nápisem "Výběrové řízení - neotvírat" na adresu Kulturní a informační služby města Přerova, nám. T. G. Masaryka 150/8, 750 02 Přerov nebo emailem na mic.vedouci@kis-prerov.cz v termínu do 31. července 2024.
Poznámka:
plné a platné znění podmínek výběrového řízení je uveřejněno v elektronické podobě na adrese:
www.prerov.eu

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Kulturní a informační služby města Přerova
Místo výkonu práce: Přerov
Platové ohodnocení: 20 000 – 27 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 40
Pracovní poměr: 2.9.2024 – 31.8.2025
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Šárka Štěpánková, DiS.
Telefon: 581587779
E-mail: mic.vedouci@kis-prerov.cz

Referenční číslo ÚP: 29645560787
Poslední aktualizace: 2. 7. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 23. 7. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů